Další rozšíření kamenné pokladny, Rozšíření nastavení pro TopTrans, Počet rezervací nově i v přehledu objednávek, SEO optimalizace

Dnes jsme pro Vás připravili dvě velké a hodně důležité novinky!

1. SEO a vyhledávací dotaz v adrese

Pokud váš zákazník zadá dotaz do vyhledávacího pole, najdete tento dotaz nově i v adrese. A proč je to moc důležité?

  1. Pokud zákazník pošle (nebo nasdílí na Facebooku) odkaz s vyhledáváním, uvidí jeho přátelé stejné výsledky.
  2. Mezi ty, kteří tyto výsledky uvidí patří i Seznam a Google. A protože je adresa s vyhledáváním nově i lépe indexovatelná, mohou tyto výsledky zobrazit ve výsledcích svého vyhledávání. Získáte tak přístupnost i na slova, se kterými jste automaticky nepočítali.
  3. Protože hledaný výraz je nově v adrese, můžete hledané výrazy snadno sledovat i v google analytics. Stačí přidat sledování parametru "q".

2. SEO a filtrování v katalogu

Nově umíme v URL adrese zobrazit i parametry, podle kterých zákazník filtruje

  1. Vyhledávače uvidí v URL adrese důležitá klíčová slova (např. ne jen název kategorie "trička", ale i barvy a velikosti, které pod danou adresou najde).
  2. Můžete snadno cílit, kam vednou vaše reklamní kampaně nebo bannery (můžete udělat odkaz na výpis obuvi, kde se vypíší jen novinky s cenou nad 500 Kč a velikostí 9).
  3. Při sdílení mezi přáteli lze nasdílet přesné výsledky (podívejte se, mají výprodej všeho od Adidasu!).

 

A jaké jsou další novinky?

Volba typu dokladu v kamenné pokladně

V pokladně (pro kamenné prodejny) lze nyní zvolit typ dokladu, který má pokladna vystavit. Vybrat můžete z tisku na úzké štítky, nebo na formát A4.

Rozšíření nastavení pro TopTrans

V nastavení pro doprvce TopTrans máte nově možnost zadat zvláštní údaje odesílatele. Standardně se službě TopTrans posílají údaje z obecného nastavení eshopu. Nově je možné zadat vlastní údaje, které se do systému TopTrans zašlou. Toto nastavení můžete využít například pokud zboží odesíláte z jiné, než z Vaší hlavní adresy. (Napřílad z jiné pobočky)

Počet rezervací nově i v přehledu objednávek

V přehledu objednávek / při přepnutí do zobrazení "Rozpis" se kromě skladové zásoby produktu vypisuje i počet rezervací.

 

 

 

 

 

Zaslat dotaz k tomuto modulu