Filtrování skladových operací dle data, Procentuální sleva pro vybrané položky v kamenné pokladně, Možnost příloh k reklamacím, Historie emailu

Filtrování skladových operací dle data

Do přehledu skladových operací jsme přidali filtr "dle data". Nyní lze vypsat skladové operace v rozmezí od-do.

Procentuální sleva na vybrané položky v kamenné pokladně

V pokladně jsme přidali možnost zadat procentuální slevu pro každou položku. Pokladní má nově (kromě možnosti dát slevu na celou objednávku) možnost zlevnit jen vybrané produkty.

Možnost příloh k reklamacím

Zákazníci Vašeho eshopu mají nově možnost přidat přílohy k založené reklamaci - například fotodokumentaci poškození zboží.

Historie emailu

V detailu objednávky a detailu zákazníka lze zobrazit emaily, které odešly v rámci dané objednávky nebo které v minulosti odešly danému zákazníkovi. Můžete si tak zkontrolovat kdy, a jaké informace jste zákazníkovi zaslali.

Další úpravy

Při editaci přijatého dokladu (okno s detailem dokladu) se vypisuje seznam úhrad, které se vztahují k danému dokladu. Můžete tak zkontrolovat, zda již přišly nebo odešly všechny platby.
Do detailu objednávky přidáno políčko "výběr data", do kdy má být objednávka vyřízena. V přehledu objednávek lze vyfiltrovat objednávky, které již měly být vyřízeny, navíc se Vám zobrazí sloupeček s počtem zbývajících dnů.
Upravili jsme přehled pokladních dokladů. Přehledové sumy pouze za hotovostní doklady, částky dokladů jsou vypsány včetně zaokrouhlení.
Platba 3DSecure(ČS a.s.) podporuje znovu-zaplacení v detailu objednávky.
Pro větší přehlednost jsme unifikovali design číselníku výrobců.

Zaslat dotaz k tomuto modulu