Vylepšení skladového hospodářství, Omezení min. ceny nákupu, doprava zdarma, nový parametr pro Heureka, Kontaktní údaje v detailu objednávky a další

Vylepšení skladového hospodářství

Přidali jsme možnost nastavení priority skladů pro vyskladňování.

Rozšířili jsme skladový modul o možnost naskladnit produkty přímo z CSV, s možností konfigurace sloupců.

Omezení min. ceny nákupu a doprava zdarma

Přidáno omezení min. ceny nákupu pro použití platebního portálu (nákup na splátky od 3000,-).

Přidání možnosti nastavit u produktu "doprava zdarma", pokud je produkt v košíku vynuluje ceny dopravy.

Nový parametr pro Heureku

V číselníku parametrů - nastavení přenosu parametrů pro heureku - byl přidán nový typ "barva". Pokud máte ve svém číselníku barevné hodnoty označené jinak než "barva" (např. převládající barva, barva tička), nemusí se vaše produkty správně párovat. Novým nastavením zajistíte, že parametry se budou heurece posílat přejmenované.

Kontaktní údaje v detailu objednávky

Administrace objednávek (detail objednávky) byla rozšířena o zobrazení kontaktních údajů (telefonního čísla a emailu) pro konkrétní objednávku. Nyní v detailu objednávky vidíte jak kontakty, které má zákazník vyplněny ve svém účtu, tak kontakty, které zadal pro konkrétní objednávku.

Další novinky

Sitemapa pro web je řazena podle pořadí kategorií.

Rozšířili jsme možnosti naší knihovny pro validaci formulářů. Nově umíme kontrolovat textová pole pro více emailů současně. Hodí se např. pro pole seznamů příjemců emailu.

Správa dodavatelů byla rozšířena o vyhledávání v kódu produktu a byl zrušen výpis nulových položek k objednání při filtru rezervace, minimum a optimum.

Zaslat dotaz k tomuto modulu